Zákaznícka podpora: +421 911 089 245 (Po-Pia: 10:00 - 15:00)
Objednávky niesú možné.

Weider

Weider je značka, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom špičkových fitness produktov, športovej výživy a doplnkov. Založená bola v roku 1936 bratmi Benom a Joem Weiderovcami, ktorí mali vášeň pre kulturistiku a wellness. Od svojho vzniku značka Weider prináša inovatívne a vedecky podložené produkty, ktoré majú pomáhať ľuďom dosahovať fitness ciele a zlepšovať celkovú kvalitu života.

Weider ponúka širokú škálu výrobkov, vrátane bielkovín, aminokyselín, vitamínov, minerálov a doplnkov pre športovcov a fitness nadšencov. Ich produkty sú navrhnuté tak, aby podporovali rast svalovej hmoty, regeneráciu, spaľovanie tukov a posilňovanie imunitného systému. Značka kladie dôraz na bezpečnosť a kvalitu svojich výrobkov a spolupracuje s vedcami a odborníkmi na športovú výživu, aby zabezpečila najlepšie možné výsledky pre svojich zákazníkov.

Weider sa tiež aktívne zapája do komunity fitness a kulturistiky, organizuje podujatia a podporuje športovcov a tímy z celého sveta. Ich dlhoročná skúsenosť a dedičstvo vo svete fitnesu robia značku Weider dôveryhodným partnerom pre všetkých, ktorí sa snažia dosiahnuť maximálny výkon a žiť zdravší a aktívnejší životný štýl.

weider vegan protein 750 g brownie chocolate1
Novinka
Vegan Protein
Vypredané
€24,49

Vysokokvalitný rastlinný proteín, ktorý je vyrobený z kombinácie rôznych rastlinných zdrojov, ako sú hrášok, ryža, alebo quinoa, aby zabezpečil kompletný a vyvážený profil...

6693/750
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Späť do obchodu