Zákaznícka podpora: +421 911 089 245 (Po-Pia: 10:00 - 15:00)
Objednávky niesú možné.

Extrifit

Extrifit je výrobca doplnkov výživy a športových výživových produktov s dlhoročnou tradíciou. Spoločnosť bola založená v roku 1996 na Slovensku a dnes je medzinárodne uznávanou značkou, ktorá ponúka širokú škálu produktov pre zdravý životný štýl, športovcov a rekreačných cvičencov.

Všetky produkty Extrifit sú vyrábané z najkvalitnejších surovín, ktoré sú starostlivo vyberané a testované na kvalitu a bezpečnosť. Spoločnosť Extrifit má vlastné laboratórium a moderné technológie, ktoré zaručujú vysokú účinnosť a kvalitu ich produktov.

Extrifit ponúka širokú škálu výživových doplnkov, ktoré sú vhodné pre rôzne typy športovcov a rekreačných cvičencov. Ich produkty zahŕňajú proteínové prášky, kreatín, BCAA a mnoho ďalších doplnkov výživy. Okrem toho, Extrifit ponúka aj produkty pre zdravý životný štýl, ako napríklad vitamíny, minerály, omega-3 mastné kyseliny a ďalšie.

Spoločnosť Extrifit sa zameriava na inovácie a výskum nových výživových produktov, ktoré sú prispôsobené potrebám moderných športovcov a rekreačných cvičencov. Svoje produkty testujú na skupinách športovcov a spolupracujú s významnými odborníkmi v oblasti športovej výživy.

Extrifit je značkou, ktorá je populárna nielen v Slovenskej republike, ale aj v iných krajinách sveta. Ich produkty sa distribuujú do viac ako 60 krajín a sú uznávané pre svoju kvalitu a účinnosť. Spoločnosť Extrifit sa taktiež angažuje v spoločensky prospešných projektoch a podporuje rôzne športové podujatia a aktivity.

Žiadne produkty značky Extrifit sa nenašli...
Späť do obchodu