Zákaznícka podpora: +421 911 089 245 (Po-Pia: 10:00 - 15:00)
Objednávky niesú možné.

BSN

BSN (Bio-Engineered Supplements and Nutrition) je vedúca svetová spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou doplnkov výživy pre športovcov a aktívnych jednotlivcov. Sídli v USA a má pobočky a zastúpenie po celom svete.

Výrobky spoločnosti BSN sú známe svojou kvalitou, účinnosťou a inovatívnymi zloženiami, ktoré zohľadňujú najnovšie vedecké poznatky a trendy v oblasti doplnkov výživy. Ich sortiment obsahuje proteínové prášky, kreatíny, aminokyseliny, pretréningové a regeneračné produkty a ďalšie zložky, ktoré pomáhajú zlepšiť výkon a regeneráciu športovcov a aktívnych jednotlivcov.

Spoločnosť BSN je známa svojou neustálym výskumom a inováciami, čo jej umožnilo stať sa popredným hráčom na trhu doplnkov výživy pre športovcov. Všetky ich produkty sú testované na kvalitu a účinnosť, aby zabezpečili maximálnu spokojnosť zákazníkov.

BSN sa taktiež venuje ochrane životného prostredia a udržateľnému rozvoju, používa recyklovateľné materiály a snaží sa minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie.

Svojou kvalitou, inováciami a zameraním na zlepšenie výkonu a regenerácie športovcov a aktívnych jednotlivcov sa spoločnosť BSN stala jednou z najpopulárnejších a najpoužívanejších značiek doplnkov výživy na svete.

Žiadne produkty značky BSN sa nenašli...
Späť do obchodu