Zákaznícka podpora: +421 911 089 245 (Po-Pia: 10:00 - 15:00)
Objednávky niesú možné.

Amix

Oficiální eShop Amix Nutrition | 20% Sleva s kódem "AMIX20" | www.amix- nutrition.cz

Amix Nutrition je popredná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou doplnkov výživy pre športovcov, aktívnych jednotlivcov a tých, ktorí sa snažia o zdravý životný štýl. Spoločnosť Amix Nutrition sídli v Španielsku a má globálnu pôsobnosť, s distribučnými centrami v rôznych krajinách sveta.

Výrobky spoločnosti Amix Nutrition sú vyrábané z najkvalitnejších surovín a najmodernejších technológií, aby zabezpečili maximálnu účinnosť a výkon pre svojich zákazníkov. Ich sortiment obsahuje širokú škálu doplnkov výživy vrátane proteínových práškov, kreatínu, aminokyselín, vitamínov, minerálov a ďalších zložiek.

Spoločnosť Amix Nutrition je známa svojou neustálym výskumom a vývojom nových produktov a inovatívnymi formuláciami, ktoré zohľadňujú najnovšie vedecké poznatky a trendy v oblasti doplnkov výživy. Všetky ich produkty sú tiež prísne testované na kvalitu a účinnosť, aby zabezpečili maximálnu spokojnosť svojich zákazníkov.

Amix Nutrition sa tiež venuje ochrane životného prostredia a udržateľnému rozvoju, čo zahŕňa používanie recyklovateľných materiálov a minimalizáciu svojho ekologického vplyvu.

Svojou vysokou kvalitou, inováciami a zameraním na zdravý životný štýl sa spoločnosť Amix Nutrition stala jednou z najpoužívanejších značiek doplnkov výživy pre športovcov a aktívnych jednotlivcov po celom svete.

Žiadne produkty značky Amix sa nenašli...
Späť do obchodu